Tommy lampa sufitowa 2-punktowa nikiel R80332001
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z materiałowymi białymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Możliwość regulacji położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 28 cm x 17,6 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,58 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |
| Uwagi | możliwość motażu na ścianie i/lub suficie |


by 