Tonga lampa wisząca 3xLED/23W czarna/złota PND-26374-3-23W-3K-BK-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 23W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 