Tordi lampa wisząca LED 8W 3000K czarna/zielony PND-94721-1A-MLTI
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz biały szkalny w połączeniu z ceramicznymi elementami w kolorze zielonym i niebieskiem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa będzie rozświetlała nasze pomieszczenie, a jednocześnie stanowiła element dekoracyjny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 903 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + niebieski + zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 