Torino kinkiet 1-punktowy czarny 107539
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem i regulowanym ramieniem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Wbudowany włącznik z funkcją ściemniacza pozwoli na łatwe regulowanie mocy światła. Lampa posiada przewód (200 cm) z wtyczką do gniazdka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 7 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 43 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,4 cm |
| Waga | 0,51 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 