Torino lampa wisząca 2-punktowa chrom 8185/2 8C
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 