Torino lampa wisząca 5-punktowa biała 107783
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z metalowymi kloszami. Całość lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości i położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 102 cm |
| Wysokość | 162 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 