Tormi lampa sufitowa 1xGU10/IP54 czarna OPN-39039-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa w kształcie tuby wykonana z metalu w kolorze czarnym od spodu przysłonięta przeźroczystym szkłem. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem zarówno na zewnątrz jak i do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10,5 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 