Torre lampa wisząca 5xLED 27W czarna MSE1501100571
towar niedostępny
Opis
Lampa wykonana z wysokiej jakości metalu, która wprowadza elegancję i przytulny nastrój do każdego wnętrza. Dzięki charakterystycznemu ułożeniu punktów świetlnych światło delikatnie rozprasza się, nadając miejscu przytulną atmosferę. Czarny kolor doskonale nadaje aranżacji głębi i wyrafinowanego stylu.
To eleganckie oświetlenie znakomicie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych apartamentach, jak i prestiżowych biurach czy eleganckich hotelach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27 W |
| Strumień świetlny | 2160 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 126 cm x 20 cm |
| Wysokość | max. 200 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 35 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 7,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 