Touch kinkiet LED/13W/3000K mosiądz MOD285WL-L10BS3K
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklane w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Kinkiet posiada wbudowany włącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,1 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 