Tracer Cubus lampa wisząca 1xE27 do szyny 1-fazowej grafitowy 10666
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze grafitowym. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 164 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 0,18 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |


by 