Tracer Ring Slim reflektor spot 1xGU10 do szyny 1-fazowej biały TK10028
towar niedostępny
Opis
Reflektorek - spot z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze białym. JET SLIM to doskonały wybór zarówno do wnętrz komercyjnych – takich jak sklepy, galerie czy biura – jak i do zastosowań domowych, gdzie liczy się jakość światła, estetyka wykonania oraz elastyczność aranżacyjna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 15 cm x 14 cm |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 