Tracer Top lampa wisząca 1xGU10 do szyny 1-fazowej biała TK4934
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowym kloszem w kolorze białym. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze białym. TRACER pozwala na swobodne aranżacje oświetlenia w dowolnym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy interesuje Cię stonowane i funkcjonalne oświetlenie biurowe, czy też designerskie i nowoczesne oświetlenie w salonie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 155 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 0,17 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 