Tracer reflektor spot 1xGU10 do szyny czarny 4932
towar niedostępny
Opis
Reflektorek - spot z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 11 cm x 13,5 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 