Tracer reflektor spot 1xLED 20W CCT do szyny 1-fazowej czarny TK18189
towar niedostępny
Opis
Reflektorek - spot z regulowanym położeniem źródła światła i wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze czarnym. Idealna do zastosowań w przestrzeniach komercyjnych, galeriach sztuki, butikach, a także nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych. Dostępna w dwóch wariantach mocy i rozmiarów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 18 cm x 7,6 cm |
| Wysokość | 23,5 cm |
| Waga | 0,34 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 