Trioto kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xE27 czarny 209769132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej w kolorze czarnym matowym. To nowoczesne źródło światła będzie się doskonale prezentować na ścianie domu rodzinnego, na tarasie a także ozdobi domek ogrodowy. Ta oprawa oświetleniowa włącza się i wyłącza automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu. Kinkiet łączy w sobie nowoczesny design oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne co potwierdza jego wysoki stopień ochrony (IP44).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Rozpiętość/średnica | 7,8 cm |
| Wysokość | 39 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 