Tubo H50 lampa stołowa 1xE14 nikiel satyna/przeźroczysta 108557
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa ze szklanym kloszem w kolorze przeźroczystym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze nikiel satyna. Idealna propozycja do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym. Włącznik na przewodzie zasilającym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 13 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 22,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 