Tubule LED lampa wisząca 5-punktowa czarna 24401/35/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości lampy. Przytulne ciepłe białe światło wydostaje się z góry i z dołu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 5055 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 101 cm x 10 cm |
| Wysokość | 167 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 33,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Waga | 3,23 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 