Tukane lampa wisząca 6xE14 czarna/stare złoto 63261
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze starego złota. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 81 cm x 15 cm |
| Wysokość | 54 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 2,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + stare złoto |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 