Tumbes lampa sufitowa 1xLED 63W biała LE44476
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym akrylem. Tumbes to ciekawa designerska lampa sufitowa w kolorze białym, nada się idealnie do jadalni lub salonu. Możliwość ściemniania za pośrednictwem systemu TRIAC.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 63W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 4020 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 80 cm x 62 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 