Turviano lampa wisząca 2xLED 49W czarna złota LE45490
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Jej konstrukcja składa się z dwóch podłużnych, owalnych ram świetlnych, zawieszonych na cienkich, subtelnych przewodach. Możliwość regulacji wysokości. Całość utrzymana jest w czarno-złotej kolorystyce, gdzie złote ramy doskonale kontrastują z czarnymi elementami konstrukcji. Możliwość ściemniania za pośrednictwem sterownika TRIAC.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 49W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 2060 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 121 cm x 6,5 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 