Twist lampa sufitowa spot 1xGU10 IP65 czarna 10575
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP65, która oznacza pełną ochronę przed wnikaniem kurzu oraz odporność na strumienie wody z dowolnego kierunku. Dzięki temu ten model lamp doskonale sprawdzi się nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale także w przestrzeniach zewnętrznych, takich jak tarasy czy balkony.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 9,4 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Waga | 0,52 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 