Vailante lampa sufitowa 3-punktowa czarna WL-31221-3A-SBL
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze szklanymi białymi kloszami (posiada dwa kuliste, matowe klosze o średnicy 15 cm oraz jeden o średnicy 20 cm). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 + E27 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 2xE14 / 1xE27 - 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 25 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 