Vaku lampa wisząca 2xLED/8W złota LP-719/2P GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED w barwie (4000K). Złota sztyca z dwiema fasetowanymi szklanymi kulami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 816 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 