Valentin lampa sufitowa (spot) 2xE14 biała R81922031
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone kolorze białym matowym i w kolorze imitującym jasne drewno.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 