Vela kinkiet E27 antyczny mosiądz zielony 108866
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet ze szklanym zielonym kloszem oraz wygiętym uchwytem ściennym w kolorze mosiądzu. Doskonale sprawdzi się obok łóżka jako lampka nocna, w kuchni lub w przedpokoju. Przezroczysty przewód 200 cm z wyłącznikiem i wtyczką.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 29,5 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8,3 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 