Velada lampa sufitowa 4xLED 20W czarna PND-34381-4-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętymi szklanymi przydymionymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1810 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 57 cm x 57 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, aluminium, szkło |


by 