Velita kinkiet świecznikowy 1xE14 patyna O3480 K1 PAT
towar niedostępny
Opis
Kinkiet świecznikowy 1 punktowy wykonany z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze patyny.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,25 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Uwagi | *Żarówki widoczne na zdjęciu są tylko elementem ekspozycji - nie dodawane do przesyłki. |


by 