Vero lampa sufitowa (spot) 3-punktowa stal/biała 107505
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze nikiel satyna. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 