Viale lampa sufitowa 1xLED/17W/3000K nikiel R67303107
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze niklu matowego. Ruchome ramiona. Oprawę można dowolnie ustawić.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 17W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1860 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 54,4 cm x 16 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie. 5 lat gwarancji na diody LED |


by 