Victoria lampa wisząca ogrodowa 1-punktowa czarna
towar niedostępny
Opis
Stylowa lampa wisząca ogrodowa 1 punktowa ze szklanym kloszem (przezroczyste szybki). Lampa aluminiowa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Lampa pozwoli nam dekoracyjnie podświetlić ogród, podjazd do garażu, balkon czy taras.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 17 cm |
| Wysokość | 90 cm (długość łańcucha 60 cm) |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | średnica podsufitki fi 11 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 