Vidar H79 LED lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa czarna K-8148
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym, klosz z tworzywa sztucznego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 79 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 