Vincent D40 lampa sufitowa LED 30W 3000K złota AZ6202
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym piaskowym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Idealna do salonu, sypialni, jadalni czy biura.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2560 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 59 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty piaskowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, silikon |


by 