Vinola D40 lampa wisząca 1xLED/24W biała PND-56135B-040RPC-WH-3KS4K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości. Zmienna barwa światła za pomocą przełącznika na obudowie 3000K + 4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 1,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 