Volantis lampa sufitowa elewacyjna 1-punktowa czarna 27107/01/30
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa elewacyjna 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporny na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10,8 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 