Vox lampa sufitowa 2xGU10 + 2xG9 czarna 10002
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z dwoma szklanymi kloszami w kształcie kuli oraz dwoma reflektorkami z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | GU10/10W LED + G9/8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 115 cm x 18 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | szklany 10 cm |
| Waga | 1,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 