Walsh lampa wisząca LED 10W 4000K chrom 345201-06
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany w kształcie tuby. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
5 lat gawarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Wysokość | 50 cm - 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne. |


by 