Waterfall żyrandol 13-punktowy złoty 1313-13GO
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 13 punktowy z kloszem utworzonym z przezroczystych kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Żyrandol ma eleganckie, zakrzywione, złote ramiona wokół ozdobnej centralnej ramy, z nakładającymi się warstwami błyszczących kryształowych guzików i kropli, które tworzą malowniczy efekt kaskadowego światła i tworzą dramatyczny efekt wodospadu po oświetleniu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 13-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 264 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 112 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 9 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szklane kryształki |


by 