Wenus kinkiet 1-punktowy chrom 8964/1 8C
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym szronionym kloszem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Wyłącznik sznurkowy. Poprzez lekkie pociągnięcie sznurka w szybki i wygodny sposób włączysz i wyłączysz światło. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem, idealnie pasuje zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 