Wężyk 150 LED do szyny magnetycznej 12W/4000K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca wężyk LED do szynoprzewodu magnetycznego firmy DomenoLED o mocy 12W i neutralnej barwie światła. Lampa wpinana jest do szyny i możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1020 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 150 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 