Wheeler lampa sufitowa 1xLED/16W czarna R64801932
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Wykonana z metalu w kolorze czarnym matowym doskonale wpasuje się w różnorodne aranżacje wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 35 cm x 33 cm |
| Wysokość | 4,7 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 