Wingate S lampa wisząca 4xE14 polerowany nikiel HK-WINGATE-P-S
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Wingate to fascynująca wariacja na temat klasycznego designu. Delikatnie unoszące się panele z ciętego, przezroczystego szkła otaczają niewielkie stojaki na źródła światła, wykonane z odlewanej stali. Całość ramy jest precyzyjnie wykończona w kolorze antycznego, polerowanego niklu, nadając tej kolekcji nie tylko elegancki wygląd, ale również wyjątkowy charakter. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30,5 cm |
| Wysokość | 209,4 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 54 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | polerowany nikiel |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 