Wonderland lampa wisząca 6-punktowa złota MOD313PL-06G
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanym kloszem wewnątrz którego umieszczono kryształowe wisiorki. Oprawa wykończona w kolorze złotym. Część klosza z powłoką lustrzaną w kolorze oprawy. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 40,5-170,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 20,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 50 cm |
| Waga | 11,15 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + złoty |
| Osłona źródła światła | szkło + kryształki |
| Materiał | stal nierdzewna, szklane kryształki |


by 