Woolly lampa stołowa 1-punktowa zielona 10516/01/33
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z bawełnianym zielonym abażurem. Podstawa wykończona w kolorze zielonym. Włącznik umieszczony na przewodzie z wtyczką.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 0,50 kg |
| Kolor konstrukcji | zielony |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, bawełna |


by 