Yabu kinkiet 2-punktowy czarny 4426
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z metalowym kloszem świecący góra-dół. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (zwężana fi 35mm) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5,5 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 