Yoli lampa sufitowa 1-punktowa czarna SL.1151
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Prosta forma sprawia, że lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 