Yunkai lampa stołowa 1-punktowa czarna/jasne drewno 10513/40/72
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z rattanowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta lampa wykonana jest z wysokiej jakości rattanu, który tworzy plątaninę wokół punktu świetlnego. Poręczny przełącznik na przewodzie umożliwia szybkie włączanie i wyłączanie lampy stołowej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | jasne drewno |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, rattan |


by 