Zambezi lampa wisząca 18xE14 złota AZ6913
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 18 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków. Źródła światła odbite w zawiesinach kryształów są rozpraszane i załamywane - dzięki temu strumień świetlny jest równomiernie rozprowadzany w całym pomieszczeniu, które pięknie odbijają światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 18-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W LED |
| Długość x szerokość | 120 cm x 30 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 120 cm x 30 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | aluminium, kryształki |


by 