Zaro kinkiet ogrodowy elewacyjny 2-punktowy biały 69801/02/31
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny ścienny 2 punktowy z metalowym kloszem świecącym w dwóch kierunkach góra-dół. Oprawa lampy wykonana z aluminium w kolorze białym z czarnymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 6,8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7,8 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 