Zestaw szynowy 1,5m Mica Track 4xGU10 czarny ML1150
towar niedostępny
Opis
Zestaw z czterema reflektorami GU10 to gotowe rozwiązanie do oświetlenia biura, kuchni lub holu. Dwie listwy o długości 75 cm pozwalają na szybki montaż bez potrzeby kompletowania elementów – wszystko, czego potrzebujesz, masz w zestawie. Aluminiowo-plastikowa konstrukcja jest lekka, a możliwość wymiany źródeł światła ułatwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
W zestawie łączniki:do łączenia w linii prostej oraz w kształt litery L.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 1,44 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 