Zigzag lampa wisząca LED/13W biała ST-MD240602 WHITE
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Jej głównym elementem jest długa, falista linia świetlna, która przypomina delikatną falę. Oprawa wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 20 cm - 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 